(14) 679 10 38 / 600 897 572 bls.jangolab@gmail.com

Firma:

 

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych blacharskich, lakierniczych, renowacji oraz konserwacji powłok lakierniczych, kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych.

Wykwalifikowany zespół fachowców zapewni Państwu kompleksową obsługę w zakresie oceny i naprawy uszkodzeń pojazdów. Wszelkie usługi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych technik naprawczych i specjalistycznych urządzeń. Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w szkoleniach z zakresu napraw blacharskich, lakierniczych, detailingu samochodowego oraz likwidacji szkód komunikacyjnych.

Nasza firma działa na rynku od 1991 roku. W tym czasie nabyliśmy szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych. To pozwoliło nam stworzyć taką ofertę, która zadowoli każdego klienta. Cały czas dbamy o rozwój technologiczny naszej firmy dostosowując się do nowoczesnych standardów w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa samochodowego. Obsługa naszego warsztatu zadba o to, aby serwis był przeprowadzony na jak najwyższym poziomie. Idealnie dobierzemy kolor lakieru tak, by auto po wypadku wyglądało jak nowe.

Posiadamy dla naszych klientów pojazdy zastępcze, wystarczy tylko że Państwo poinformują Nas o szkodzie swojego pojazdu, a zespół naszych specjalistów zajmie się całą resztą, od holowania pojazdu poprzez zgłoszenie, oględziny i likwidację szkody aż do wydania Państwu w pełni sprawnego i bezpiecznego samochodu.

Obsługujemy szkody OC/AC wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych z możliwością rozliczenia bezgotówkowego.

 

Dlaczego MY?

1. Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z naprawy lakierniczej lub blacharskiej w naszym warsztacie otrzyma gwarancję na świadczone przez nas usługi.
2. Doradzamy w jaki sposób można najkorzystniej dla klienta rozliczyć szkodę.
3. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, możemy więc zaoferować Państwu:
• zgłoszenie szkody w naszym serwisie
• oględziny samochodu na miejscu
• likwidację szkody w naszym serwisie
• bezgotówkowe rozliczenie z ubezpieczalnią
4. Jesteśmy do Państwa dyspozycji aż 6 dni w tygodniu!
5. Jako jeden z najlepszych warsztatów blacharsko-lakierniczych oferujemy Państwu:
• najwyższej jakości usługi
• terminowe wykonanie wszystkich zleconych nam prac.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów!

Obsługujemy szkody Towarzystw Ubezpieczeniowych:

KONTAKT Z NAMI

AUTO GOŁAB SERVICE
Olszyny 189, 32-831 Olszyny

tel. (14) 679 10 38 / 600 897 572
e-mail: bls.jangolab@gmail.com

godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 – 18:00
sob: 08:00 – 15:00